27 Şub Olağan Genel Kurul Toplantımız Dedeman’da Yapıldı

27 Şub 2011

27.Şubat 2011 Pazar günü Gayrettepe Dedeman Otel’de derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Divan Başkanlığına Av.Sümer Akşehirlioğlu, kâtip üyeliklerine Av. Mustafa Hattatoğlu ve Mustafa Erendemir seçildi.

Başkan Yasemin Aydoğan tarafından Yönetim Kurulu’nun yaptığı iki yıllık (2009-2011) faaliyet raporu okundu. Toplantı Kadınlar Komisyonu’nun, Koordinasyon Kurulu’nun ve Gençlik Komisyonu’nun raporlarının okunması ile devam etti. Raporlar hakkında söz alan üyeler yapılan faaliyetler hakkında görüş ve düşüncelerini belirttiler. Daha sonra Denetim Kurulu raporu ve bilançolar Mali Sekreter Hamit Öztaşkın tarafından okunarak, raporlar ayrı ayrı Genel Kurulun onayına sunuldu. Yönetim ve Denetim Kurulları’nın raporları oy birliği ile ibra edildi.

Dilek ve Temenniler bölümünde söz alan üyeler bu dönemde yapılan faaliyetlerle ilgili eski yönetim kurulunu tebrik ettiler ve yeni seçilecek Yönetim Kurulu’na da başarılar dilediler. Hacılar Bilim ve Kültür Derneği Mustafa Özsoy İlçe Dernekleri’ne yaptıkları katkılardan dolayı Yasemin Aydoğan’a vazo hediye etti.

Yeni yönetim için aday gösterilen liste kapalı oy açık tasnif usulü ile seçildi. İki yıllığına (2011-2013) derneğimizin başkanlığına Abdullah Gülsoy seçildi. Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelikleri’ne seçilen diğer üyelerin liste aşağıdadır.

YÖNETİM KURULU

BAŞKAN: ABDULLAH GÜLSOY
BŞK. YRD.: ÖREN ALTMIŞYEDİOĞLU TARHANLI
GENEL SEK.: MEHMET ZENGİNERMALİ
SEK.: HAMİT ÖZTAŞKINASİL
ÜYE: SERDAR URFALILARASİL
ÜYE: NEJDET GÖKALPASİL
ÜYE: ALİ BAYRAKTARASİL
ÜYE: YAVUZ ERENDEMİRASİL
ÜYE: GAMZE POSTAAĞASIASİL
ÜYE: GÖKHAN ÇETİNSAYAASİL
ÜYE: MUSTAFA ŞAM

DENETİM KURULU

ASİL ÜYE: MEHMET SİPAHİ
ASİL ÜYE: İSMET ARINÇ
ASİL ÜYE: MEHMET YALÇIN