Anneler Günü Büyük Kulüpte Kutlandı

9 May 2012

9 Mayısta Büyük kulüpte derneğimiz Kadınlar Komisyonu tarafından Anneler Günü yemeği düzenlendi. Her yıl olduğu gibi bu yılda kermes masaları kuruldu.

Anneler günü organizasyonumuzun sunuculuğunu Seda YAZĞAN yaptı. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ören ALTMIŞYEDİOĞLU TARHANLI açılış konuşmasını yaptı ve ardından Kadınlar Komisyonu Başkanı Berrin Arı söz alarak yılın annesine plaketini takdim etmek üzere kadınlar komisyonunu tek tek çağırarak kürsüye davet etti. Bursiyerlerimize hiçbir zaman emeğini esirgemeyen ve onlar için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, bir önceki dönem Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yasemin AYDOĞAN “yılın annesi “plaketini almak üzere kürsüye davet edildi. Plaketini Sayın Ören ALTMIŞYEDİOĞLU TARHANLI verirken çiçeğini de Berrin Arı takdim etti. Toplu olarak fotoğraf çekildikten sonra Yasemin Hanım duygu ve düşüncelerini belirten kısa bir konuşma yaptı.

Canlı müzik eşliğinde program devam ederken misafirlerimiz bir yandan da kermes masalarını dolaşarak alışveriş yaptılar. Naz antik tarafından geliri bursiyerlerimize bağışlanan elmas taşlarla çevrili olan zümrüt yüzük Gülnur KAMAŞAK tarafından açık arttırmaya sunuldu. Gülnur hanımın bağışladığı yüzüğü açık artırmada Nimet BAYRAKTAR hanımefendi tarafından alındı. Bayraktar’ın bu jesti bayanlar tarafından büyük alkış aldı. Programımızın ilerleyen dakikalarında sürpriz olarak hazırlanan” TANGO” gösterisi yapıldı ve ardından canlı müzik eşliğinde oyunlar oynandı, halaylar çekildi. Bir anneler günü organizasyonu mutlu şekilde sona erdi.