Gençlik Komisyonumuzun 18. Genç Buluşması

9 Ara 2017

09.12.2017 Tarihin de Kayder Eski Başkanları Bursiyerlerle Bahçelievler Nurettin Topçu salonun da buluştu. 18. Genç Buluşmanı konukları 2017-2019 Dönemi Başkanı Gökhan Çetinsaya, KAYDER eski dönem başkanları Muzaffer Oflaz, Fikret Helvacıoğlu, Yasemin Aydoğan ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’ydu.

Kokteyl ve ikramla Genç Buluşma Başladı. Bursiyer Öğrencimiz İbrahim Korkutan’ ın Ney üflemesiyle program devam etti. Sunumu öğrencimiz Sena Gözelce yaptı. Başkan Gökhan Çetinsaya ve Gençlik Komisyonu Başkanı Ali Yaman birer konuşma yaptılar.

Eski başkan 2005-2007 Dönemi Başkanı Fikret Helvacıoğlu modaratörlüğünde başkanlara sırayla söz verildi. Konuşmacılar öğrencilerin ufkunu açtı. Başkanlar bilgi ve birikimlerini bursiyerlerle paylaştılar.Soru cevap kısmında bursiyer öğrencilerin soruları cevaplandırıldı.

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu GENÇ BUŞLUŞMA da bir konuşma yaptı. Oturum sonunda eski başkanların ve başkan Osman Develioğlu ve Başkan Yardımcısı Metin Alıcının plaketleri başkan Gökhan Çetinsaya tarafından verildi. Program günün anısına toplu fotoğraf çektirilerek sona erdi.