Gençlik Komisyonumuzun Bolu-Gölcük Pikniği

27 Nis 2012

28.04.2012 tarihinde derneğimiz Gençlik Komisyonu Bolu-Gölcük’e bir piknik düzenledi. Sabah 8 sularında yola çıkıldıktan sonra kahvaltı için verilen molanın ardından yeniden yola konuldu. Kısa süren yolculuğun ardından eşsiz güzelliklere sahip olan Gölcük daha ilk anda herkesi büyüledi. Öncelikle doğanın tadını çıkarmayı tercih eden komisyon üyelerimiz gölün etrafını turlayarak muhteşem manzaranın keyfini çıkardı. Tüm ihtişamıyla kendini sergileyen dağlar yemyeşil ormanla örtününce bir de yamacında bulunan gölcük ile birleşince, tüm gözler bu ziyafete doyamadı. Bursiyerlerimiz bu harika manzarayı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekinip, gönüllerince eğlendiler.

Öğleden sonra yapılan mangal keyfi de gezinin bir başka güzel yanıydı. Yemeğe doyan ama ortama doyamayan gençler ip atladılar, yakar top ve voleybol oynadılar. Doğanın büyüsü tüm vatandaşları sarmış, halaya varıncaya kadar eğlenen grupları görmenin mümkün olduğu bir ortamdı. Yorucu olduğu kadar eğlenceli geçen günün ardından akşama doğru İstanbul’a varmak üzere hareket edildi.

Yönetim kurulu üyesi Yavuz Erendemir ve eşi Asuman Hanım ve Dernek Müdürü M. Orhan Cebeci ve sekreterimiz Birgül Sevgi de pikniğe katılarak unutulmayacak bir gün yaşadılar.Günübirlik pikniğe sponsorluk yapan Başkanımız Abdullah Gülsoy’a teşekkür ederiz.